style for you

Dekorace na stěnu

Plastické dekorace stěn

Barevná výmalba, samolepky na stěnu, závěsné dekorace a samozřejmě tapety, to jsou dnešní trendy výzdoby stěn v moderním interiéru.

Když nechcete tapetovat a chtěli byste si vyzdobit bílou nebo barevnou stěnu něčím jiným než obrázky, mohou přijít na řadu kromě dnes tak oblíbených samolepek také plastické dekorace.

Jedná se o plastové výlisky různých barev, které po upevnění na zeď tvoří zajímavé interiérové doplňky. Dekorace se vyrábějí většinou v organických tvarech – motivy rostlin, listů a květin.

Na tmavší stěně vyniknou ozdoby v bílé barvě, naopak na světlých stěnách budou dobře vypadat barevné – červené, zelené. Do extravagantnějších interiérů můžeme použít i dekorace v černé barvě. Snažte barevnost vybrat tak, aby nenuceně zapadla do vašeho interiéru.

Velkou výhodou těchto ozdob je jednoduchá instalace a variabilita použití. Dobře se udržují a dají se opakovaně použít.

Další možností jsou plastové dekorace ve čtvercových tvarech, které můžeme zavěsit ze stropu před zdí a vytvořit tak netradiční interiérový prvek. Tyto závěsné čtverce jdou také využít na optické rozdělení větších místností a vytvořit tak poloprůhledný „paraván“. Je to velmi jednoduché a efektní řešení.

Nebo můžeme tyto prvky zavěsit u okna místo záclon nebo závěsů. Velmi vhodné je umístění před větší prosklenou stěnou. Kam dekorace zavěsit, závisí čistě na vaší fantazii. Můžete si s nimi pohrát a různě je kombinovat. Využití najdou i při realizaci obchodních prostor a jiných komerčních interiérů.


Mobil:774 348 702
E-mail:info@estyle.cz

Nejoblíbenější

FL-402H, náhrada Brita Maxtra 4ks

  FL-402H, náhrada Brita Maxtra 4ks
328 Kč,- s DPH
skladem

ABBACO - podložka na mýdlo

  ABBACO - podložka na mýdlo
579 Kč,- s DPH
2 týdny

Hans - škrabka na těsto bílá

  Hans - škrabka na těsto bílá
83 Kč,- s DPH
2 týdny
 

Login